PS-STAV  Náchod s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA SE VYTVÁŘÍ  !! 

Zpočátku hlavním předmětem činnosti byla montáž suchých staveb, ze kterých postupně přecházela na generálního dodavatele staveb.
Nyní se firma zaměřuje na průmyslové stavby, výstavbu rodinných domů, rekonstrukce objektů a montáže oken.


 

Rodinné domy

Nabízíme výstavbu obytných domů i nebytových staveb jak pomocí klasického zdění tak i novými stavebními  technologiemi.

U nízkoenergetických staveb sendvičového typu lze dosáhnout úspor na vytápění až 50% v porovnání s klasickými zděnými stavbami .

Rovněž tak i délka výstavby je podstatně kratší s ohledem na minimalizaci „mokrých“procesů.

Kromě zděných technologií(Ytong,Porotherm,Keratherm apod)nabízíme 5 druhů technologií:

BLOCKTHERM: Technologie klasického zdění z prvků YTONG a HEBEL.BLOCKTHERM = zděný dům za cenu dřevostavby (cena již od 14 990 Kč/m2).

MODULBET: Prefabrikovaný,modulový systém,kde nosnou částí stěny jsou prvky z polystyrenbetonu tl.150 mm.Jednotlivé prvky jsou opatřeny zámky,které se při spojení opatří lepidlem na bázi cementu.Následně je stěna z interiérové strany opatřena omítkou a z exteriéru kontaktním zateplovacím fasádním systémem(polystyren,minerální vlna-omítka).MODULBET = zděný dům za cenu bytu.

ECOTHERM:Modulový sendvičový systém s vestavěnými,nosnými,tenkostěnnými ocelovými prvky.Systém se vyznačuje vyjímečně dobrým tepelným odporem,snadnou a rychlou montáží v řádu dní.Tento systém umožňuje dodávku rodinného domu ve formě stavebnice pro montáž svépomocí.Cena standartního přízemního domu 4+1 ve formě stavebnice je cca 500 000 Kč bez DPH.

ECOWOOD: Nosným prvkem systému je dřevěný rám.Prvky lze libovolně upravit dle požadavku investora.Dřevo je impregnováno a povrchově upraveno proti škůdcům. Prvky konstrukce obvodových stěn,podlahy a stropu nejsou viditelné (jsou včleněny mezi vnitřní a vnější plášť).Nosný dřevěný rám je dokonale chráněn proti povětrnostním vlivům jakož i externí vlhkosti, neboť obvodový polyuretanový panel s ocelovým-lakovaným pláštěm po spojení pomocí zámků tvoří kompaktní ochranný celek.Rovněž tak prvky v interiéru jsou integrovány do příčkových stěn.

ECOSTEEL: Nosným prvkem objektu je ocelový – samonosný rám o vnějších rozměrech 6058 x 2990 x 2990 mm. Dalším modulem je rám o rozměru 3029 x 2990 x 2990 mm.Uvedené moduly lze libovolně skládat dle požadavku investora.Výhodou tohoto modulového systému je nenáročná realizace případného rozšiřování či přístaveb,neboť každý modul je samonosný-byť v kompletu tvoří kompaktní celek.Po sestavení rámů je stavba následně opatřena vnitřním a vnějším obvodovým pláštěm včetně integrace tepelné izolace.Uvedený systém je odolný vůči všem povětrnostním vlivům na rozdíl od klasických (zděných)domů popř.dřevostaveb s dřevěným nosným rámem přičemž je zachován vzhled klasické zděné stavby bez viditelnosti nosné ocelové konstrukce. Další výhodou je snadná a rychlá montáž celé stavby.Z pevnostního hlediska jakož i z hlediska užitné hodnoty a odolnosti vůči povětrnostním vlivům se jedná o jeden z nejdokonalejších systémů.

Realizace stavby: Thermopanely jsou kompletovány ve výrobním závodě dle projektové dokumentace.Statické posouzení bylo provedeno vysoce odborným pracovištěm - ČVUT Praha.Kompletní panely jsou pak ukotveny na základovou desku domu.Spojování panelů je provedeno systémem“pero-drážka“,který eliminuje vznik tepelného mostu (drážka i pero jsou z polystyrenu EPS-F).Výplně otvorů jsou do ukončení kompletace stěn vyplněny rovněž polystyrenem. Konstrukce je dle projektu již ve výrobě upravena pro montáž vnitřních a vnějších povrchů stěn,rozvodů vodo-topo apod.Výplně otvorů až po střešní krytinu lze volit libovolně s ohledem na universálnost systému. Vnitřní příčky jsou realizované ze systému „Thermopanelů" a mají vynikající zvukové vlastnosti. Stropy jsou tvořeny dřevěnými nosníky se záklopem z OSB desek Záleží na uvažovaném zatížení stropu. Střecha je provedena z hraněného řeziva běžným krovem se zateplením. Okna jsou dřevěná, provedení EURO s parametry U = 0,8-1 W/m2K, nebo plastová. Vnitřní dveře standardně foliované s obložkovou zárubní. Podlahy dle přání klienta - plovoucí podlaha z dřevěných prvků, parkety, koberce, lino nebo keramická dlažba. Vnitřní rozvody inženýrských sítí jsou standardní - plastové rozvody vody a kanalizace. Vytápění je řešeno individuálně podle požadavků klienta na základě konzultace. Okapy a oplechování z pozinkovaného, titanzinkového nebo měděného plechu. Fasáda je omítaná s barevným řešením s libovolnou povrchovou úpravou. Variabilita systému umožňuje montáž i na již zhotovené základové desky.V této souvislosti nabízíme pomoc při změně v původní projektové dokumentaci (pokud byla zhotovena za využití jiných stavebních prvků). Montáž je časově nenáročná tj.v řádu dní.Dle zkušeností lze např.přízemí včetně příček zhotovit do týdne. Kompletní hrubou stavbu tj.obvodové stěny,příčky,stropní nosné prvky,krov a střešní krytinu lze zrealizovat do 14 dní tak,aby byla stavba chráněna proti povětrnostním vlivům.